Zaczęło się!  Wystartowaliśmy!

I wyruszli!!!
Wczoraj, punktualnie o 10.00 uczestnicy staży zawodowych odjechali do Mühlhausen w Turyngii.
W doskonałych nastrojach, żegnani przez Rodziców i Bliskich, podążyli ku zawodowej przygodzie.
Na miejsce dotarli wieczorem.
Teraz czekamy na wieści i pierwsze wrażenia.

Ostatni tydzień przed wyjazdem i ostatnie przygotowania - pakowanie, ostatnie sprawy organizacyjne...
Uczestnicy otrzymali t-shirt'y i bluzy i już w niedzielę, w dobrych nastrojach, wyruszą do Bildungszentrum der KAB gGmbH w Mühlhausen w Turyngii- w ramach realizacji projektu "Doskonalenie zawodowe poprzez praktykę zawodową w Menterodzie"-staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Z wielką ciekawością czekamy na Ich wrażenia :)