ROK SZKOLNY 2017/2018

II miejsce w VIII Powiatowym Amatorskim Turnieju Bilarda Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Humor w obiektywie”, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Galla Anonima w Kołobrzegu

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców


ROK SZKOLNY 2016/2017

III miejsce w Regatach łodzi DZ na rzece Parsęcie o PUCHAR STAROSTY KOŁOBRZESKIEGO

II miejsce Mistrzostwach Powiatu w drużynowym tenisie stołowym chłopców

I miejsce w VII Powiatowym Amatorskim Turnieju Bilarda Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

Wyróżnienie w VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki

Zorganizowanie w szkole festynu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zebranie kwoty 3258,70 zł

III miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Wiedzy o Krwiodawstwie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych


ROK SZKOLNY 2015/2016

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej chłopców.

I miejsce w konkursie fotograficznym "ŚWIAT WOKÓŁ MNIE"- organizator: Miejska Biblioteka Publiczna Galla Anonima w Kołobrzeg

I miejsce w powiatowym konkursie „Stop Przemocy w Rodzinie” - organizator: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu

III miejsce w powiatowym konkursie „Stop Przemocy w Rodzinie” - organizator: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu

Wyróżnienie w powiatowym konkursie „Stop Przemocy w Rodzinie”- organizator: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu

Szkoła finalistą konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży 2014-2016 „CHANGES/CHANGES@WORK” w kategorii wymiany szkolnej.

XVI edycją Góry Grosza-Uzbieraliśmy 1660 monet

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy-zebraliśmy 2 073,00 zł.

 


ROK SZKOLNY 2014/2015

I miejsce w Powiatowym Amatorskim Turnieju Bilarda Szkół Gimnazjalnych

III miejsce w Powiatowym Amatorskim Turnieju Bilarda Szkół Ponadgimnazjalnych

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej chłopców

III miejsce indywidualnie w powiatowym konkursie „Stop przemocy w rodzinie”

Trzy wyróżnienia w powiatowym konkursie „Stop przemocy w rodzinie”

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt

III miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym.

I miejsce w powiatowym konkursie „Już teraz planuję swoja przyszłość”

Wyróżnienie w Konkursie Literackim dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pt. "Na nowo odkrywamy bajkę o Złotej Rybce" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Kołobrzeską Grupę Rybacką

II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „ Profilaktyką w raka”

 


ROK SZKOLNY 2013/2014

III miejsce w XIV Mistrzostwach Polski w Minigolfie w kategorii kobiet

I miejsce indywidualnie w IV Powiatowym Amatorskim Turnieju Bilardowym Szkół Gimnazjalnych

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej chłopców

I miejsce indywidualnie w konkursie fotograficznym szkół ponadgimnazjalnych"KOŁOBRZEG PEŁEN CIEPŁA"

II miejsce indywidualnie w konkursie fotograficznym szkół ponadgimnazjalnych "KOŁOBRZEG PEŁEN CIEPŁA"

II miejsce indywidualnie w powiatowym konkursie „Stop przemocy w rodzinie”.

III miejsce indywidualnie w powiatowym konkursie „Stop przemocy w rodzinie”.


ROK SZKOLNY 2012/2013

I miejsce w Konkursie Międzynarodowym BIREL JUNIOR CUP
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej chłopców i awans do rozgrywek regionalnych
II miejsce w Mistrzostwach Regionu w Piłce Nożnej chłopców
II miejsce indywidualnie w powiatowym konkursie plastycznym „HIV/AIDS nie zna granic”
II miejsce w „Bitwie na karaoke” organizowanej przez Regionalne Centrum Kultury
II miejsce w Konkursie Kulinarna-Uczta Gastro-Hotel
III miejsce indywidualnie w powiatowym konkursie plastycznym „HIV/AIDS nie zna granic”
III miejsce indywidualnie w powiatowym konkursie plastycznym „ŻYJ ZDROWO”
III miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym
IV miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Powiatu w Bilardzie
Dwa wyróżnienia indywidualne w powiatowym konkursie plastycznym „HIV/AIDS nie zna granic”
Dwa wyróżnienia indywidualne w powiatowym konkursie plastycznym „ŻYJ ZDROWO”
Wyróżnienie dla „Najaktywniejszej drużyny”  w 47 Ogólnopolskim Rajdzie Szlakiem Walk o Kołobrzeg

 


ROK SZKOLNY2011/2012

 II miejsce indywidualnie w kategorii dziewcząt w regatach żeglarskich o puchar Prezesa Koszalińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w klasie OPTYMIST

II miejsce indywidualnie w kategorii chłopców w regatach żeglarskich o puchar Prezesa Koszalińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w klasie OPTYMIST

III miejsce indywidualnie dziewcząt w regatach żeglarskich o puchar Prezesa Koszalińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w klasie OPTYMIST

III miejsce indywidualnie chłopców w regatach żeglarskich o puchar Prezesa Koszalińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w klasie OPTYMIST

III miejsce drużynowo w mistrzostwach powiatu w sztafecie 4x100 m

I miejsce w konkurencji fryzjerstwo damskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

II miejsce w konkurencji fryzjerstwo damskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

III miejsce w konkurencji fryzjerstwo damskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

I miejsce w konkurencji fryzjerstwo męskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Motorowodnych

II miejsce indywidualnie w VII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Regionie ‘Śladami historii w moim regionie’ w Suliszewie

Wyróżnienie w VII Regionalnym Przeglądzie Jasełek IDĄ KOLĘDNICY

Wyróżnienie dla najaktywniejszej drużyny w 46 Ogólnopolskim Rajdzie Szlakiem Walk o Kołobrzeg

III miejsce w Rajdzie PTTK z okazji Zakończenia II Wojny Światowej

I miejsce indywidualnie w II Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

II miejsce drużynowo w II Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych  w WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

II miejsce w TURNIEJU UNIHOKEJA ‘BEZ NUDY=BEZ ALKOHOLU’

II miejsce indywidualnie w konkursie fotograficznym szkół ponadgimnazjalnych ‘KOŁOBRZEG PEŁEN CIEPŁA’

IV miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Szkolnych Zespołów Ratowniczych

IV miejsce w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym

V miejsce w mistrzostwach powiatu w bilardzie

V miejsce w III Rajdzie Niepodległości organizowanym przez Oddział Wojskowy PTTK

 


ROK SZKOLNY 2010/2011

I miejsce drużynowo w I Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

I miejsce indywidualnie w I Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

III miejsce indywidualnie w I Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

I miejsce w 45 Ogólnopolskim Rajdzie Szlakiem Walk o Kołobrzeg

II miejsce dla najwytrwalszych uczestników w rajdach w 45 Ogólnopolskim Rajdzie Szlakiem Walk o Kołobrzeg

III miejsce indywidualnie w Żeglarskich Mistrzostwach Kołobrzegu w klasie OPTYMIST

III miejsce drużynowo w Żeglarskich Mistrzostwach Kołobrzegu w klasie OPTYMIST

III miejsce w Licealiadzie w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w konkurencji fryzjerstwo damskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

I miejsce w konkurencji fryzjerstwo męskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

II miejsce w konkurencji fryzjerstwo męskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

III miejsce w konkurencji fryzjerstwo męskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

IV miejsce w Licealiadzie w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców

Wyróżnienie w VI Regionalnym Przeglądzie Jasełek IDĄ KOLĘDNICY

II miejsce indywidualnie w konkursie fotograficznym szkół ponadgimnazjalnych ‘KOŁOBRZEG PEŁEN CIEPŁA’

II miejsce w 3 RAJDZIE PTTK Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ

III miejsce indywidualnie REGATY ŻEGLARSKIE O PUCHAR KOMANDORA UKŻ ‘BŁĘKITNI’

Wyróżnienie w konkursie Powiatowej Komendy Policji w Kołobrzegu ‘Młody Kołobrzegu nie pij, nie bierz’

 


ROK SZKOLNY 2009/2010

I miejsce w X Regionalnym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach BHP

I miejsce w V wojewódzkich Mistrzostwach w Badmintonie w Choszcznie

I miejsce w Konkursie Kulinarna-Uczta Gastro-Hotel

I miejsce w Szczecińskich Zawodach Pływackich Regionu Zachodniopomorskiego OSW

III miejsce w Rajdzie PTTK z okazji Zakończenia II Wojny Światowej

III miejsce w Konkursie Wiedzy Historycznej o Kołobrzegu

Puchar za pomoc na rzecz 44 Ogólnopolskiego Rajdu PTTK

Wyróżnienie w V Regionalnym Przeglądzie Jasełek IDĄ KOLĘDNICY

III miejsce w Paraolimpijskim Turnieju Koszykówki

II miejsce w  III Turnieju VII GRAND PRIX Kołobrzegu 2009 w tenisie stołowym OSW

II miejsce w  III Turnieju VII GRAND PRIX Kołobrzegu 2009 w tenisie stołowym, kategoria juniorki

II miejsce w IV Turnieju VII GRAND PRIX Kołobrzegu 2009 w tenisie stołowym, kategoria juniorzy

III miejsce w IV Turnieju VII GRAND PRIX Kołobrzegu 2009 w tenisie stołowym, kategoria juniorki

II miejsce w  VII GRAND PRIX Kołobrzegu 2009 w tenisie stołowym, kategoria juniorki

III miejsce w drużynowym turnieju tenisa stołowego dla szkół ponadgimnazjalnych z okazji DNIA DZIECKA

Wyróżnienie w IX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym ’W znani i nieznani’

III miejsce w VII GRAND PRIX Kołobrzegu 2009 w tenisie stołowym, kategoria juniorki

III miejsce w Regionalnym konkursie ‘HIV i AIDS NIE ZNA GRANIC’

II miejsce w Regionalnym konkursie ‘MŁODY KOŁOBRZEG NIE PIJE, NIE BIERZE’

III miejsce w Regionalnym konkursie ‘MŁODY KOŁOBRZEG NIE PIJE, NIE BIERZE’

VI miejsce w Olimpiadzie Wiedzy z HIV i AIDS w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż Zarząd Rejonowy w Kołobrzegu.

 


ROK SZKOLNY 2008/2009

Stypendium starosty dla najlepszego ucznia w roku szkolnym 2007/2008 (Paulina Kamińska kl. IId) - 01 września 2008r.

IV miejsce w Olimpiadzie Wiedzy z HIV i AIDS w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż Zarząd Rejonowy w Kołobrzegu;

I miejsce w Turnieju VII GRAND RIX Kołobrzegu 2009 w tenisie stołowym;

II miejsce w Turnieju VII GRAND PROX Kołobrzegu 2009 w tenisie stołowym.

I miejsce w konkurencji fryzjerstwo damskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

II miejsce w konkurencji fryzjerstwo damskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

III miejsce w konkurencji fryzjerstwo damskie w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

I miejsce w 43 Ogólnopolskim Rajdzie PTTK ‘Szlakiem Walk I Armii WP o Kołobrzeg’

Wyróżnienie w konkursie plastycznym ‘W rocznicę walk o Kołobrzeg’

Dyplom portalu „MYFRYZJERZY” za organizację na profesjonalnym poziomie Zawodów Regionalnych Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego dla Uczniów

Zwycięstwo w konkursie ‘Osobowość Roku 2009’ o puchar portalu Myfryzjerzy.pl

Puchar „Za najefektowniejszą fryzurę” w Zawodach Regionalnych Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego dla Uczniów

III miejsce w IX Regionalnym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach BHP

III miejsce drużynowo w Wojewódzkich Zawodach Pływackich Ośrodków Szkolno-Wychowawczych

IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Biegach Przełajowych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych

IV miejsce Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Tenisie Stołowym Ośrodków Szkolno-Wychowawczych

II miejsce w XII Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

I i II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNO - LITERACKIM ‘ZAKĄTEK TEJ ZIEMI...’

 


ROK SZKOLNY 2007/2008

I i II miejsce w wojewódzkich Mistrzostwach w Badmintonie w Choszcznie; uczniowie zakwalifikowali się do Mistrzostw Polski

II miejsce i III miejsce w grze pojedynczej chłopców młodszych oraz II miejsce w grze podwójnej chłopców w III Ogólnopolskich Mistrzostwach Ośrodków Szkolno-Wychowawczych i Szkół Specjalnych w Koninie.

I miejsce na dystansie 1500 m w biegach przełajowych Mistrzostw Powiatu w ramach Jesiennych Czwartków Lekkoatletycznych

II miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Wiedzy ‘Promocja Zdrowia i Zdrowego Stylu Życia’

IV miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS, Kołobrzeg 03.12.2007 r.

I miejsce w II Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt/kobiet 08.12.2007 r. Koszalin

 II, III i IV miejsce w II Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii chłopców młodszych, 08.12.2007 r. Koszalin

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Prezentacja Jednego Talerza’, Kołobrzeg \'2008

IV miejsce w 42 Rajdzie Szlakiem Walk I Armii WP o Kołobrzeg 15.03.2008r.

I, II, III miejsce w Międzyszkolnych zawodach fryzjerskich, Kołobrzeg 16.03.2008 r. (dział damski)

III miejsce na szczeblu regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy 28.03.2008r.

IV miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Zespołów Ratowniczych PCK, Kołobrzeg 26.04.2008r.

Nagroda starosty dla najlepszego ucznia w roku szkolnym ( Paulina Kamińska kl. IId )  -czerwiec 2008

Wyniki egzaminów końcowych zawodowych w roku 2007/2008 - najwyższa zdawalność  w powiecie.

100% zdawalności egzaminów maturalnych w roku 2007/2008 w technikum mechanicznym

 


ROK SZKOLNY 2006/2007

III miejsce w IX Rejonowych Mistrzostwach Szkolnych Zespołów Ratowniczych

III miejsce w Ogólnopolskim Rajdzie Szlakiem Walk o Kołobrzeg

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Puszkobranie ”, szkoła otrzymała nagrodę wartości 800,0 zł

w Powiatowych Regatach Kajakowych zajęli:

II miejsce dla szkoły w klasyfikacji generalnej w Kajakarstwie turystycznym Licealiada 2006/2007

I miejsce dwójka męska w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w kajakarstwie

II miejsce dwójka mieszana w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w kajakarstwie

III miejsce dwójka męska w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w kajakarstwie

I miejsce w biegu na dystansie 1500m w VIII Memoriale Michała Barty

I miejsce w biegu na dystansie 1500m w Mistrzostwach Kołobrzegu w biegach przełajowych

w ramach współpracy z Cechem Rzemiosł w szkole został zorganizowany międzyszkolny konkurs fryzjerski. Pierwsze miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły.

II miejsce i wyróżnienie na szczeblu regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy i zakwalifikowanie do etapu ogólnopolskiego

wyróżnienie w konkursie międzyszkolnym „Wiersz o wodzie”

wyróżnienie dla zespołu teatralnego w II Międzyszkolnym Przeglądzie Jasełek

 


Osiągnięcia szkoły 2005/2006

I i III miejsce w konkursie ogólnopolskim „Jednego Talerza”

III miejsce w IX Rejonowych Mistrzostwach Szkolnych Zespołów Ratowniczych

W IX Lekkoatletycznym Mityngu Alkoholowym zdobyto:

  • I miejsce w biegu na dystansie 800 m
  • II miejsce w biegu na dystansie 100 m
  • II miejsce w skoku w dal

III miejsce w pchnięciu kulą

Zakwalifikowanie dwóch uczniów do drugiego etapu OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY PATRIOTYCZNEJ w Szczecinie

Udział reprezentacji szkoły w Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym na szczeblu rejonowym. Uczniowie zajęli cztery pierwsze miejsca.

II miejsce w Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy z zakresu ‘Promocji Zdrowia i Zdrowego Stylu Życia’.