PIASTOWSKA CUP '2021

PIASTOWSKA CUP '2021

7 czerwca br. zostanie rozegrany Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej – „Piastowska CUP”.

Turniej o Puchar Starosty Kołobrzeskiego jest rozrywany przez uczniów naszej szkoły cyklicznie. Sam Puchar ma charakter przechodni.

Rozgrywki mają na celu popularyzację piłki nożnej halowej wśród młodzieży- w myśl maksymy „Mały sport – wielka radość”, stworzenie możliwości rozwoju dla młodzieży uzdolnionej ruchowo i propagowanie idei wychowania przez sport.

W turnieju biorą udział 3 drużyny – przedstawiciele uczniów klas I, II, III. Każdy zespół składa się z max. 5 zawodników. W każdej drużynie zagra jeden nauczyciel, wybrany w drodze losowania przed rozpoczęciem rozgrywek).

Tegoroczny Turniej, ze względu na warunki pandemiczne, zostanie rozegrany na szkolnym boisku.

Kto zwycięży w tegorocznej edycji? Z pewnością będą emocje!

Puchar Przechodni Starosty Kołobrzeskiego za zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej PIASTOWSKA CUP.
Puchar Przechodni Starosty Kołobrzeskiego za zajęcie I miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej PIASTOWSKA CUP.

Skip to content