Wyniki turnieju PIASTOWSKA CUP '2021

Wyniki turnieju PIASTOWSKA CUP '2021

07 czerwca 2021 r. został rozegrany Turniej Piłki Nożnej PIASTOWSKA CUP '2021 objęty patronatem Starosty Powiatu Kołobrzeskiego – Pana Tomasza Tamborskiego.
Uczniowie poszczególnych klas: I, II, III (wraz z nauczycielami) stoczyli zacięte mecze o najwyższy stopień na podium. W klasyfikacji końcowej zwycięzcami okazali się reprezentanci klas drugich.

Wręczenia pucharu, pamiątkowych medali oraz nagród, dokonali: p. Helena Rudzis-Gruchała – Członek Zarządu Powiatu, p. Robert Jaruzel – Radny Rady Powiatu oraz w zastępstwie dyrektora- wicedyrektor skzoły p. Arkadiusz Olszewski.
Serdeczne podziękowania składamy sponsorom – Panu. Robertowi Jaruzelowi, Zarządowi Powiatu Kołobrzeskiego, Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, oraz Dziecięcej Akademii Sportu Vitalis Wrzosowo.

Skip to content