Nasz Nauczyciel na 6!

Nasz Nauczyciel na 6!

Z radością i dumą informujemy, że p. Alina Hajdamowicz – nasza pedagog szkolna – otrzymała tytuł „Nauczyciela na 6”, przyznawany w ramach konkursu organizowanego cyklicznie przez „Gazetę Kołobrzeską”. Tegoroczny konkurs to już czwarta edycja.

Celem projektu, jak informuje „Gazeta Kołobrzeska”, jest promowanie niezwykłych nauczycieli-pasjonatów i społeczników, którzy są autorytetami w swoich środowiskach.

Patronat nad konkursem sprawują Prezydent Miasta Kołobrzeg – Pani Anna Mieczkowska i Starosta Kołobrzeski – Pan Tomasz Tamborski.

Czytelnicy Gazety głosowali na swoich kandydatów poprzez kupony, drukowane w wersji drukowanej gazety oraz portal internetowy.

Dnia 8 grudnia br. naszej Pani Alinie Hajdamowicz nagrody wręczyli przedstawiciele organizatora konkursu – Gazety Kołobrzeskiej – Panie Joanna Madejek i Anna Buchner -Wrońska oraz, w imieniu Starosty Kołobrzeskiego Pana Tomasza Tamborskiego, Lidia Markowska z Biura Rzecznika Prasowego Starosty.

Dziękujemy za każdy głos. Jesteśmy szczęśliwi, że z nami pracuje kołobrzeski Pedagog na 6!

Skip to content