Współpraca z Centrum Wyposażenia Gastronomii – Klimatex

Współpraca z Centrum Wyposażenia Gastronomii – Klimatex

Pani Dyrektor Dominika Caune razem z nauczycielem przedmiotów gastronomicznych Tadeuszem Kisielem udała się z wizytą do firmy Klimatex – Centrum Wyposażenia Gastronomii. Spotkanie z właścicielem, panem Jackiem Kujawą zapoczątkowało nową współpracę.

Finał tegorocznej edycji naszego konkursu kulinarnego Mistrz Kuchni Junior odbędzie się w pięknej, fantastycznie wyposażonej pracowni gastronomicznej w siedzibie firmy a Centrum Wyposazenia Gastronomii – Klimatex zostanie sponsorem jednej z nagród dla młodych kucharzy!

To nie koniec dobrych wiadomości!

Od września 2022 roku dwóch elektromechaników będzie mogło odbywać praktyki w firmie Klimatex (więcej szczegółów wkrótce).

Uczniowie klas 8 – to dla Was wspaniała szansa!

Skip to content