Tydzień kariery – kolejne spotkania

Tydzień kariery – kolejne spotkania

Kolejna odsłona „Tygodnia Kariery”. Dawid Wróbel i Rafał Popiołek, to kolejni nasi absolwenci, którzy obecnie prowadzą własne zakłady mechaniki pojazdowej. Panowie chodzili do klasy, którą nazywano „Mechaniki”, wychowawcą klasy był p. Tomasz Mróz.

Panowie zawsze mierzyli wyskoko – w czasie nauki w szkole, wraz z jeszcze jedną, naszą szkolną drużyną, jako jedyni z województwa zachodniopomorskiego – zakwalifikowali się do finałowej 30-tki kategorii MŁODY MECHANIK ‘2019 VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. I to na wysokich pozycjach, gdyż w pierwszej dziesiątce!
Przypomnijmy, że organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników były Międzynarodowe Targi Poznańskie i Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej. Głównym partnerem Mistrzostw był ExxonMobil – inicjator kategorii Młody Mechanik.

Do edycji konkursu w roku 2019 przystąpiła rekordowa liczba drużyn, 893 – tym bardziej wynik naszych dwóch team’ów zrobił wrażenie.
W czasie spotkania Panowie podzielili się wiedzą na temat założenia własnego biznesu i jego prowadzenia. Głośno mówią – „nie żałujemy”!

W ramach Tygodnia Kariery odwiedziła nas również nasza absolwentka Agata Koperska, która prowadzi swój salon fryzjerski Studio Perfect Look Agata Koperska. Adeptkom zawodu opowiedziała o swojej drodze zawodowej.
Spotkania przebiegły w fantastycznej, miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy Absolwentom – Zawodowcom za poświęcenie nam czasu i podzielenie się swoimi doświadczeniami. Każde z nich jest dla nas niezwykle cenne.

Skip to content