Spotkanie z Przedsiębiorcą

Spotkanie z Przedsiębiorcą

Mieliśmy dziś wielką przyjemność gościć Pana Pawła Makarewicza – pracodawcę naszych uczniów, właściciela firmy Piekarnia Cukiernia Makarewicz Rymań.

Spotkanie odbyło się z okazji Dnia Piekarza i Cukiernika. Pan Paweł zabrał nas we wspaniałą podróż po meandrach swojego biznesu. Jego piekarnia istnieje na kołobrzeskim rynku od 2008 roku, a obecnie zatrudnia około 100 osób. Na stałe współpracuje z kilkunastoma ośrodkami, a w sezonie nawet z kilkudziesięcioma – dostarczając swoje wypieki.

Według niego podstawą do powodzenia działalności gospodarczej jest zaufany zespół współpracowników. Oprócz tego oczywiście pasja i zaangażowanie w pracę, poszerzanie umiejętności zawodowych i znajomość zawodu od podstaw – zdobycie wiedzy na wszystkie szczeblach/etapach kariery zawodowej.

Zdobyliśmy wiedzę na temat procesu powstawania chleba.

To spotkanie było wspaniałą, interesującą lekcję przedsiębiorczości.

Skip to content