Chcesz zostać sprzedawcą?                     Zajęcia praktyczne oferuje Auto Land Polska SA

Chcesz zostać sprzedawcą? Zajęcia praktyczne oferuje Auto Land Polska SA

Auto Land Polska S.A. to jeden z liderów dystrybucji części samochodowych w Polsce. Rozbudowana sieć dystrybucji składająca się z ponad stu filii i oddziałów, zapewnia szybką dostępność i szeroki asortyment. 

Firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek, zarówno produkcji europejskiej jak i azjatyckiej. 

Kompetentny zespół wysoko przeszkolonych pracowników codziennie pomaga  klientom wybrać optymalne rozwiązania. Szeroka oferta towarów to blisko 220 000 pozycji magazynowych. Oprócz części samochodowych Auto Land Polska S.A. prowadzi sprzedaż wyposażenia serwisowego, akcesoriów, chemii motoryzacyjnej, olejów i opon, odzieży roboczej i artykułów BHP. 

Jeżeli jesteś zainteresowany możesz odbywać tam zajęcia praktyczne w zawodzie sprzedawca.

Kontakt: Kołobrzeg, ul. Sienkiewicza 15, 78-100 Kołobrzeg; tel. 500 228 933; 500 228 922

Siedziba firmy Auto Land Polska
Siedziba firmy Auto Land Polska
Skip to content