Centrum Usług Społecznych w Kołobrzegu zaprasza do udziału w badaniu ankietowym

Centrum Usług Społecznych w Kołobrzegu zaprasza do udziału w badaniu ankietowym

Szanowni Państwo,

informujemy, że Centrum Usług Społecznych w Kołobrzegu prowadzi badanie na temat jakości życia, aktywności społecznej i potrzeb mieszkańców, związanych z korzystaniem z różnych usług w naszym mieście.

W związku z powyższym CUS pragnie poznać Państwa opinie na temat kilku zagadnień ważnych dla naszej społeczności, a także konkretnych działań, które powinny zostać zrealizowane w naszym mieście w okresie najbliższych kilku lat.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki będą prezentowane w formie zbiorczych zestawień statystycznych (np. wykresów i tabel).

Poniżej załączamy link do kwestionariusza – odpowiedzi na poszczególne pytania należy zaznaczyć lub wpisać tekst odpowiedzi. Pytania są zamieszczone na kilku kolejnych stronach. Po wypełnieniu wszystkich pytań na danej stronie, proszę kliknąć przycisk DALEJ. Jeśli nie może Pan(i) przejść dalej, proszę sprawdzić, czy udzielił(a) Pan(i) odpowiedzi na wszystkie pytania.

Poniżej zamieszczamy linki do ankiety:

Tutaj wypełnisz ankietę

Ankieta na stronie internetowej CUS Kołobrzeg https://cus.kolobrzeg.pl/

W imieniu Centrum Usług Społecznych w Kołobrzegu serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu!

Ankieta aktywna do poniedziałku 2 października 2023 roku.

Skip to content