Zmierzyliśmy się w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

Zmierzyliśmy się w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

Asia i Ola z IIC Branżowej Szkoły I stopnia reprezentowały naszą szkołę w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego „Fryzjerskie szaleństwa” organizowanego przez Zespół Szkół nr 8 im. Tadeusza Kościuszki w Koszalinie.

Konkurs odbył się 16 kwietnia 2024 roku, a tytułem przewodnim tej edycji był „Ślub na Świecie”.
Do konkursu zgłosiło się jedenastu uczestników.
Tym razem nie udało nam się zająć miejsc na podium, ale Asia i Ola otrzymały od organizatorów piękne dyplomy z podziękowaniami za udział w konkursie, ale przede wszystkim zdobyły cenne doświadczenie. Szykujemy się do przyszłorocznej edycji konkursu!

Opiekunką uczennic była nauczycielka p. Sylwia Łuców – kierownik szkolenia praktycznego i nauczycielka teoretycznych przedmiotów zawodowych fryzjerskich.

Skip to content