(Nie)typowa lekcja? Tylko u nas!

Od dawna wiadomo, że w naszej szkole, ze względu na wielość profesji, których nauczamy, nie jest typowo. A każda lekcja przedmiotów zawodowych za każdym razem utwierdza w przekonaniu, że wykonując każdy zawód trzeba posiadać talent do łączenia wiedzy z różnych sfer. Trzeba być kreatywny.

Tak (nie)typowa lekcja stylizacji została zorganizowana dziś w klasie 2Cp Branżowej Szkoły I stopnia i była prawdziwym festiwalem różnorodności.

Zadaniem uczniów było przedstawienie wylosowanego stylu: klasycznego, awangardowego, etnicznego i romantycznego.

Nasze przyszłe fryzjerki i fryzjer wykazali się wielką pomysłowości, podeszli do tematu nieszablonowo i niezwykle twórczo, co świadczy o tym, że nie boją się bawić modą i dawać jej nowe oblicze.

Lekcja została zorganizowana przez nauczycielkę teoretycznych przedmiotów zawodowych fryzjerskich p. Agatę Kaczmarek.