„Zimowa stylizacja” – konkurs fryzjerski

13 grudnia 2021 r. odbył się szkolny konkurs fryzjerski „Zimowa stylizacja” zorganizowany przez Magdalenę Barnę i Małgorzatę Łastowską. Uczennice uczące się zawody fryzjer zaprezentowały fryzury, makijaże oraz stroje w zimowej stylizacji.
W konkursie uczestniczyły:
Klasa III Cp- Aleksandra Olejnik (Studio Fryzjerskie „Kasia” Trzebiatów), Marzena Samel Studio ArtFryz Kołobrzeg)
Klasa IIICg – Wioletta Brodacka (Studio Urody Brand Krzysztof Szawieła Kołobrzeg)
Klasa IICp – Weronika Kempa (Pracownia fryzjerska Ilona Idczak Kołobrzeg)
Klasa IAp – Amelia Zajączkowska (Studio ArtFryz Kołobrzeg), Julia Walesińska (Salon Fryzjerski Jastin Gryfice).
Uczestniczki konkursu przedstawiły swoje stylizacje fryzur na wysokim poziomie. Jury miało nie lada problem w wyborze tej najlepszej.
Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła fryzura i kreacja uczennicy Marzeny Samel z klasy IIICp, drugie Wioletty Brodackiej z klasy IIICg i trzecie Aleksandry Olejnik z klasy IIICp.
Bardzo nam miło, że w konkursie wzięły udział uczennice klasy pierwszej!
Zwyciężczynie i uczestniczki otrzymały wspaniałe nagrody.
Wielkie podziękowania dla firmy Fryzjersko-Kosmetycznej Hairbox Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna z Kołobrzegu za ufundowanie wartościowych nagród i za wspieranie szkoły w działaniach związanych z promocją zawodu fryzjer. Dziękujemy.