Nasi Kandydaci do Młodzieżowej Rady Miasta

Zgodnie z kalendarzem określonym w  zarządzeniu nr 134/21 Prezydenta Miasta Kołobrzeg z dnia 29 grudnia 2021 r. w sprawie przeprowadzenia wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Kołobrzeg i określenia okręgów wyborczych podajemy do publicznej wiadomości listę kandydatów naszej szkoły do Młodzieżowej Rady Miasta.

Szkolna Okręgowa Komisja Wyborcza wyłoniła dwóch kandydatów posiadających poparcie co najmniej 5 uczniów szkoły. Są to: Robert Paczos oraz Jakub Kownacki z klasy 3Bp.

Przed nimi kolejny etap wyborczy, w którym wyłoniony zostanie przedstawiciel naszej szkoły do Młodzieżowej Rady Miasta. Wybory odbędą się w szkole już w najbliższy poniedziałek – 24 stycznia 2022 r.

Chłopakom życzymy powodzenia, a wszystkich uczniów szkoły gorąco zapraszamy do oddania głosu na swojego kandydata.

Pamiętajcie, każdy głos robi różnicę!