Kołobrzeskie neony i my

Kołobrzeskie neony i my

Wczoraj, wspólnie z Przedstawicielami Projektu Kołobrzeskie NEONY, firmą BL Serwis Stal Nierdzewna i Firma TROTON Sp. z o.o, która szkoli naszych uczniów w zawodzie ślusarz, rozpoczęliśmy przygotowania do renowacji, kultowych już, kołobrzeskich neonów.

Pierwsza partia elementów neonu, który znajdował się na budynku restauracji „Fregata” została już przywieziona do szkoły. Naszym celem będzie jego odnowienie, żeby mógł znowu zabłyszczeć swoim niepowtarzalnym światłem. Cel wymaga wielu organizacyjno-logistycznych działań, a prace renowacyjne nad neonem poważnego przygotowania techniczno-technologicznego. Przedstawiciele Projektu Kołobrzeskie Neony i Firma BL Serwis Stal Nierdzewna czuwają nad tym, by cały proces odbył się profesjonalnie.

Skip to content