Trójbój wytrzymałościowo-siłowy – konkurs międzyszkolny

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego do udziału w konkursie – zawodach sportowych pn. „Trójbój wytrzymałościowo-siłowy” organizowanych w naszym Zespole w ramach Wojewódzkich Dni Olimpijczyka

Trójbój odbędzie się w szkolnej siłowni w dniu 19 kwietnia 2023 r. i rozpocznie się o godzinie 1030.

Trójbój składa się z poniżej wskazanych konkurencji:

• wyciskanie sztangi 25 kg leżąc przez czas 90 sekund – oceniana jest liczba powtórzeń;
  • wznos talerza 15 kg przodem w górę – oceniany jest czas utrzymania wznosu talerza;
  • podciąganie na drążku nachwytem – oceniana jest liczba powtórzeń

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem międzyszkolnego konkursu-zawodów sportowych pn. „Trójbój wytrzymałościowo-siłowy”:

Zgłoszenia udziału w konkursie, zgodnie z załącznikami do regulaminu prosimy składać zawodach w sekretariacie szkoły organizatora tel. 94 35 239 36 lub adres e-mail: zs2@kolobrzeg.powiat.pl w terminie do 05.04.2023 r.