Trójbój siłowy za nami

Międzyszkolny Trójbój siłowy- wytrzymałościowo za nami. Dziś w szkole „siłacze” z kołobrzeskich szkół ponadpodstawowych stanęli w szranki … sami ze sobą.

Trójbój wytrzymałościowo – siłowy został zorganizowany w ramach powiatowych obchodów Wojewódzkich Dni Olimpijczyka i składał się z trzech konkurencji:

• wyciskanie sztangi 25 kg leżąc przez czas 90 sekund – oceniano liczbę powtórzeń;
  • wznos talerza 15 kg przodem w górę – oceniano czas utrzymania wznosu talerza;
  • podciąganie na drążku nachwytem – oceniano liczbę powtórzeń.

Do konkursu przystąpili reprezentanci 4 szkół: Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu, Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie, Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu i reprezentant naszej szkoły.
Wyniki konkursu:
I miejsce Łukasz z Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu
II miejsce Jan z Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu
III miejsce Szymon z Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie
IV miejsce Kacper z Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu.

Gratulacje!
Wręczenie nagród nastąpi podczas powiatowych uroczystości zaplanowanych z okazji Wojewódzkich Dni Olimpijczyka 26 maja 2023 r.