Kwiaty we włosach

Kwiaty we włosach

Kolejny szkolny konkurs za nami. Tym razem w szranki stanęli przyszli fryzjerzy. Konkurs pod nazwą „Kwiaty we włosach, czyli wiosenne stylizacje” odbył się wczoraj (20 kwietnia br.) w prawdziwie wiosennej atmosferze.

Poziom wykonanych prac był niezwykle wysoki z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Jury po burzliwych obradach wyłoniło zwycięzców:

I miejsce- Maja klasa 3Cp

II miejsce- Paula klasa 1Cp

III miejsce Joanna 1Cp

Nagrodę publiczności zdobyła Wiktoria z klasy 2Ap, a wyróżnienie specjalne Amelia z 2Ap.

Konkurs wparli Przyjaciele szkoły – Sponsorzy: Hairbox Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Ania Wizażysta Maj, Barbab Studio urody i wizażu i U Fryzjera. Mariusz Michalik.

To dzięki nim wszyscy uczestnicy i modelki otrzymali nagrody, zaś laureaci- szkolenia fryzjerskie (z koloryzacji i ze strzyżeń), indywidualną lekcję makijażu, profesjonalny sprzęt fryzjerski (suszarki i prostownice) oraz zestawy produktów fryzjerskich (od z.one concept Polska ), a także kosmetyki do pielęgnacji ciała.

Brawa i gratulacje. Piękna impreza.

Skip to content