Wybrzmiał ostatni dzwonek. Pożegnaliśmy rok szkolny 2022/2023

Rok szkolny 2022/2023 za nami.

Uroczystości zakończenia roku szkolnego zorganizowane zostały w dwóch turach.

Podczas części pierwszej, która rozpoczęła się o godzinie 9:00 Pani Dyrektor pożegnała uczniów klas pierwszych i drugich.

W oficjalnej części uroczystości zakończenia roku szkolnego, która rozpoczęła się o godzinie 11:00, zorganizowanej dla uczniów kończących szkołę – wziął udział Wicestarosta Powiatu Kołobrzeskiego -Pan Jacek Kuś, Starszy Cechu Cechu Rzemiosł Różnych w Kołobrzegu – Pan Ireneusz Sitnik, Katarzyna Koperkiewicz – Kołobrzeskie Neony, przedstawiciele pracodawców Pan Rafał Kożuszek i Pan Stanisław Kardynał oraz Przedstawiciele Prezydium Rady Rodziców.

Po części oficjalnej – przemówieniach Gości i Pani Dyrektor, wręczono uczniom nagrody za wyniki w nauce oraz działalność na rzecz szkoły i udział w szkolnych konkursach.

Absolwentom życzymy powodzenia!

A Wszystkim, bez wyjątku, pogodnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.