Szkolna wymiana używanych podręczników

Szkolna wymiana używanych podręczników

Zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz rodziców i opiekunów na szkolny kiermasz używanych podręczników, w czasie którego będą Państwo mieli możliwość wymiany, odsprzedania lub zakupu używanych podręczników.

Kiermasz zostanie zorganizowany w budynku szkoły przy ul. Piastowskiej 5, na parterze, w dniach 13 i 14 września 2023 r. w niżej wskazanych godzinach:

13.09.2023 r. (środa), godz. 9:15-13:00

14.09.2023 r. (czwartek), godz. 10:00-12:30

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które chcą sprzedać, wymienić lub kupić używane podręczniki. Informujemy, że szkoła w ww. dniach i czasie udostępnia jedynie miejsce na dokonanie wymiany. Podręczników nie będzie można pozostawić w szkole, odpowiedzialność za swoje książki ponosi osoba, która je przyniesie do szkoły.

Skip to content