HOMATECH

HOMATECH

HOMATECH-POLSKA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Karlinie oferuje miejsca zajęć praktycznych dla operatorów obrabiarek skrawających, elektromechaników i elektryków.

HOMATECH zajmuje się kompleksową realizacją zadań związanych z utrzymaniem ruchu technologicznego.
Oferuje szeroki zakres usług projektowych: projekty maszyn nietypowych, linii technologicznych, systemów sterowania
Wykonawstwem oraz uruchamianiem zaprojektowanych maszyn, wykonywaniem maszyn z dokumentacji powierzonej, serwisem maszyn i urządzeń; doradztwem technicznym oraz modernizacją istniejących maszyn i urządzeń.
Zajmuje się również konwencjonalną obróbką skrawaniem: szlifowaniem, toczeniem, frezowaniem, wierceniem oraz oferuje szeroki zakresu usług spawalniczych, usług ostrzenia i regeneracji narzędzi, części maszyn i urządzeń.

Skip to content