Międzynarodowe Seminarium Kontaktowe Erasmus+

Dziś nasza szkoła miała zaszczyt organizować Międzynarodowe Seminarium Kontaktowe Erasmus+ 2023 dla przedstawicieli szkół podstawowych i średnich.
Podczas spotkania pan Kamil Jastrzębski – przedstawiciel włoskiego partnera „A Rocca” z Sycylii szczegółowo zaprezentował założenia realizowanych projektów i ich zalety.
Po części oficjalnej goście mieli możliwość indywidualnych konsultacji w zakresie organizacji wyjazdów zagranicznych, aplikowania do projektów na przyszły rok, czy rozpoczęcia współpracy z zagranicznymi partnerami.
W konferencji udział wzięli przedstawiciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych naszego miasta i powiatu oraz przedstawiciele organu prowadzącego szkołę: Pan Jacek Kuś – Wicestarosta kołobrzeski, Pan Mirosław Tessikowski – członek Zarządu Powiatu Kołobrzeskiego oraz Pani Anny Mazurek- Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury.

Skip to content