Pierwszy Dzień Wiosny – z wiedzą na słodko

Pierwszy Dzień Wiosny postanowiliśmy przywitać słodko i pracowicie.
Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy Pana Pawła Makarewicza – przedsiębiorcę kształcącego naszych uczniów -który opowiedział o tym jak rozpoczynał rozwijać swoją firmę Piekarnię Cukiernię w Rymaniu.

Pan Makarewicz podkreślał, że dzisiejsi uczniowie mają bardzo dobre możliwości nauki i zagwarantowane warunki do rozwoju, z których w pełni powinni korzystać.
Odwiedzili nas również uczniowie z klasy ósmej ze szkoły podstawowej w Gościnie, którzy zwiedzili szkołę, zapoznali się z jej ofertą edukacyjną, wysłuchali prelekcji Pana Makarewicza i naszej nauczycielki Pani Grażyny Olszak. Na koniec spotkania odbył się quiz z podstaw wiedzy piekarsko-cukierniczej, a jego zwycięzcy zostali nagrodzeni pączkami.